Kurs Przewodników Beskidzkich - Bytom 2007/2008

Forum braci i sióstr od panoramek pw. Krzysia i Dżeq'a

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-11-12 20:27:10

Kot

Użytkownik

Pilot

Cześć wszystkim milczącym na tym forum od dłuższego już czasu!

Zauważyłem, że parę osób z naszego kursu chodzi na kurs pilotów wycieczek. A do tego parę osób już taki kurs zakończyło wcześniej pomyślnie zdanym egzaminem. Może by tak wzorem kursu przewodników znów się wzajemnie wspierać w nauce na tym forum?

Znalazłem całkiem fajne notatki do wykładów pióra (klawiatury) osoby zwącej się balbeska prowadzącej blog: http://rozsypaniec.blox.pl/html

Pozdrawiam serdecznie
Krzysiek

P.S. Nie macie już dość tej turystycznej nauki? A są tacy, którzy jeszcze chcą zdawać na Przodownika Turystyki Górskiej PTTK i rozszerzać uprawnienia przewodnickie.

Offline

 

#2 2008-11-13 15:42:16

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pilot

Kocie, coś Ty sobie tak moje blogi upodobał?
Nie mam dość nauki, pouczyłabym się jeszcze

Offline

 

#3 2008-11-13 16:16:22

Mircia

Użytkownik

Re: Pilot

No tak.. 28 listopada na przodownika.... o ile dożyję (grypa, olimpiada z WOSu, maturzyści, sex z pierwszakami z ADHD, 30-lecie szkoły połączone ze zmianą patrona, urodziny babci, urodziny męża i coś jeszcze, ale se przypomnieć nie mogę).  Z nostalgią wspominam spokojny miesiąc październik, czekam na grudzień... a wszystko, co można zrobić, robię w listopadzie... Miałam dziś akademię na 11 listopada w podstawówie i moje ofermy o mały włos by puściły szkołę z dymem.. a miały tylko postawić znicz na grobie partyzanta. Czyli jeszcze ochrzan od dyry trzeba gdzieś w tym tygodniu zaplanować

A poważnie - będzie ktoś z przyszłych pilotów na zebraniu koła bytomskiego w najbliższym czasie? Bo jak tak to dajcie znać, to wam wezmę te notatki z pilota, które mi się jeszcze zostały. Najważniejsze - musicie wykuć ustawę o usługach turystycznych, a to trzeba na bieżąco sprawdzać na takiej stronie ministerstwa z ustawami... Z geografi Mariola przynosiła ze soboą fajne materiały i pożyczała do skserowania.

A... I mieliście już zajęcia ze  Zbyszkiem Cięciałą albo z Andrzejem Chrzęszczykiem z prawa?

Offline

 

#4 2008-11-13 16:40:26

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pilot

Mamy zajęcia z panem Kamienna Twarz. Ale kto to to pojęcia nie mam
Ja na razie w Bytomiu się nie zjawię.
Mircia, zdjęcia, plizzzz!

Offline

 

#5 2008-11-13 19:21:08

Kot

Użytkownik

Re: Pilot

Edyta, zdjęcia plizzzzz ... tylko czy Ty jeszcze pamiętasz o jakie zdjęcia mi chodzi ...
Mirka - jak dobrze pójdzie to się 28 listopada spotkamy w kilka osób. Ja ryję Sudety

Ostatnio edytowany przez Kot (2008-11-13 19:22:52)

Offline

 

#6 2008-11-13 19:42:58

Mircia

Użytkownik

Re: Pilot

O cholera. Edytko, o tych zdjęciach zapomniałam... tak na amen. Jak znajdę chwilkę, to coś z tym zrobię. Musiałabym je ciut zmniejszyć przed wysłaniem na meila... Spróbuję w przyszłym tygodniu... cierpliwości Kamienna Twarz... hmmm... jeśli to wysoki, szczupły, siwy pan z orlim nosem, który mówi w sposób monotonny i "rzuca" kawałami, które mało kogo śmieszą... to musi byś Zbysio:)

PS. Krzysiu, ja nie ryję. Ja liczę na baaaardzo ulgowe traktowanie   i tak chcę tylko na BZ...

Ostatnio edytowany przez Mircia (2008-11-13 19:44:01)

Offline

 

#7 2008-11-14 06:34:45

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pilot

Dla Ciebie Krzysiu to cały zestaw zdjęć Tylko że mi komp nie nagrywa i coś z tym muszę zrobić
Poczekam Mircia, poczekam

Offline

 

#8 2008-11-14 19:30:20

Kot

Użytkownik

Re: Pilot

Mirka - jak tylko na BZ to jako przewodniczka to masz luz blues. Ja niestety na ulgowe traktowanie nie liczę, tym bardziej, że chodzą słuchy, że będą tym razem testy i nie wiem czy to lepiej czy gorzej

Offline

 

#9 2008-11-15 18:11:36

Mircia

Użytkownik

Re: Pilot

Ja ostatnio mam pecha, więc może się okazać że zostałam jednym z tych szczęśliwców, których przemaglują:) A Ty, Krzysiek, jak znam życie przejdziesz jak burza przez te  testy czy co to tam ma być Powodzenia i miłego kucia.

Offline

 
Maksymalny rozmiar zdjęć do galerii to 800x600pic, miniatur 100X100pic a avatarów 60x60pic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hitplaneta.pun.pl www.ikariam-gamma.pun.pl www.thelgilius.pun.pl www.cs-uszatek.pun.pl www.kzk.pun.pl