Kurs Przewodników Beskidzkich - Bytom 2007/2008

Forum braci i sióstr od panoramek pw. Krzysia i Dżeq'a

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-06-13 21:51:31

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Prezent dla szefuńcia

Pooglądałam program który polecił Kot i jestem zachwycona jego prostotą. Jak nie ma chętnych to ja to mogę zrobić ale będę potzrebowała pomocy przy pisaniu tekstów. Mircia zrobiłaby prezentację i byłby fajny prezent dla szefuńcia albo i dla każdego kto by chciał

Offline

 

#2 2008-06-13 22:17:38

Kot

Użytkownik

Re: Prezent dla szefuńcia

Cieszę się, że Ci się spodobał. W razie czego służę również swoimi fotograficznymi wypocinami i z góry zamawiam jedną sztukę (niekoniecznie w eksluzywnym wydaniu ).
Co do tekstów, to swego czasu Ania się do tego przymierzała i robiła na obozie "wywiady", ale z tego co wiem, to spasowała. Coś trzeba będzie wymyslić. Czasu do września jest dość trochę. Myślę, że dwie - trzy osoby dodatkowo wystrczą. Jestem chętny.

Offline

 

#3 2008-06-13 22:24:14

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Prezent dla szefuńcia

To ja robię projekt i wołam co mi trzeba napisać ew. jakie zdjęcie
Od razu proszę o opisanie i zdjęcia z dwóch wycieczek - z Koskowej Góry i z Groni JPII.

Offline

 

#4 2008-06-13 22:33:42

nitka

Użytkownik

Re: Prezent dla szefuńcia

Też mogę służyć pomocą, co prawda do pisania zabawnych tekstów muszę mieć wenę twórczą, ale myślę, że jak się sprężymy, to i wena nadejdzie

Offline

 

#5 2008-06-13 22:38:21

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Prezent dla szefuńcia

To jak tylko coś się w głowie pojawi to zapisywać tutaj proszę

Offline

 

#6 2008-06-13 22:59:48

nitka

Użytkownik

Re: Prezent dla szefuńcia

Edyta! A mogłabyś dać sygnałek  jak sobie wyobrażasz ten albumik? To znaczy jakich tekstów  potrzebujemy np.  do których zdjęć dopisać komentarz... Czy jest potrzebne jakieś słowo wiążące na początek, czy tylko same podpisy do zdjęć? Jaka będzie kolejność zdjęć - to też ważne...

Może po prostu zróbmy tak: najpierw wybierz zdjęcia, a potem jak już będzie wiadomo, na które się decydujemy, to spróbujemy coś sprytnego do nich dopisać...

Kurczę, jak mi brakuje tego bałaganu w pokoju... Już tak się przyzwyczaiłam do map rozłożonych gdzie popadnie, smutno mi, że teraz leżą grzecznie w szafie...

Gdzie szukać zdjęć z wycieczek na Groń JPII i na Koskową Górę?

Ostatnio edytowany przez nitka (2008-06-13 23:01:47)

Offline

 

#7 2008-06-13 23:04:57

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Prezent dla szefuńcia

Może mają Kot i Darek? Poproszę Darka a jak Kot znajdzie coś w swoich zasobach to proszę o podesłanie
To jak tylko wypiszę swiadectwa i obrobię się w papierkach to się biorę do pracy. Jak macie jakieś fajne zdjęcia to wysyłajcie na pocztę naszą

Ostatnio edytowany przez nayanka (2008-06-13 23:09:05)

Offline

 

#8 2008-06-14 08:24:46

robertB.

Użytkownik

Punktów :   

Re: Prezent dla szefuńcia

Ja mam jakieś zdjątka, ale chyba niewiele. Sprawdzę dzisiaj i wrzucę jutro na poczte.
Pozdrawiam

Offline

 

#9 2008-06-14 10:23:45

Kot

Użytkownik

Re: Prezent dla szefuńcia

Mam zdjęcia z Koskowej i z Harbutowic. W jakim formacie potrzebujesz - tif czy jpg?
Próbowałem wtedy już robić pod kątem albumu, więc mam też parę portretów (w tym Skrudlika).
A jak chcesz ten album 'zorganizować'? Wycieczkami, osobami (poczet nowych przewodników) czy jakoś inaczej?

Też mi brakuje tego codziennego zaglądania do map i przewodników

Offline

 

#10 2008-06-14 10:32:08

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Prezent dla szefuńcia

Krzysiu, jpg poproszę.
Myślę żeby to zrobić chronologicznie. Każda wycieczka po kolei, obóz w międzyczasie (Darek fajny tekst napisał to bym to wykorzystała), wigilia, nauka przed egzaminem, egzamin. Wspólne zdjęcia, panoramki jakieś zabawne ujęcia. Co Ty na to?

Offline

 

#11 2008-06-14 10:48:08

robertB.

Użytkownik

Punktów :   

Re: Prezent dla szefuńcia

Coby nie wypaśc z wprawy, siedzę w pracy i czytam przewodnik po Beskidzie Żywieckim. Zboczenie jakieś czy co?

Offline

 

#12 2008-06-14 10:50:50

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Prezent dla szefuńcia

Zboczenie I co ciekawego wyczytałeś?

Offline

 

#13 2008-06-14 10:59:55

robertB.

Użytkownik

Punktów :   

Re: Prezent dla szefuńcia

Dochodzę do wniosku, że tą publikację Szefa o pochodzeniu nazw to moza tak na dobrą sprawę powiesić w ...

Offline

 

#14 2008-06-14 11:05:38

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Prezent dla szefuńcia

Hehehe
To podziel się odkryciami w jakimś wątku

Offline

 

#15 2008-06-14 11:15:49

robertB.

Użytkownik

Punktów :   

Re: Prezent dla szefuńcia

Po niedzieli coś moze skrobne na ten temat.
Pozdrawiam i znikam:P

Offline

 
Maksymalny rozmiar zdjęć do galerii to 800x600pic, miniatur 100X100pic a avatarów 60x60pic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-uszatek.pun.pl www.kzk.pun.pl www.animako.pun.pl www.hitplaneta.pun.pl www.ikariam-gamma.pun.pl