Kurs Przewodników Beskidzkich - Bytom 2007/2008

Forum braci i sióstr od panoramek pw. Krzysia i Dżeq'a

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-07-09 16:51:17

Kot

Użytkownik

Miesiąc

Jutro mija miesiąc od zdanego przez 18 osób egzaminu. Mam w związku z tym pytanie: czy ktoś już dostał z Urzędu Marszałkowskiego papiery?

Pozdrawiam serdecznie
Krzysiek

Offline

 

#2 2008-07-09 19:33:12

nitka

Użytkownik

Re: Miesiąc

Hej! Odebrałam dokumenty  osobiście w ubiegły piątek. Wychodząc z urzędu spotkałam Andrzeja Śmietanę, więc zakładam, że on też odebrał legitymację, identyfikator i decyzję. Numerek legitymacji i decyzji przesłałam szefowi (bo o to prosił), ale to chyba jest związane z faktem, że zapisałam się do bytomskiego koła.
Ci, którzy zaznaczyli opcję PRZESŁAĆ DOKUMENTY POCZTĄ muszą trochę dłużej poczekać, ale powinniście je dostać lada dzień.
Pozdrawiam wakacyjnie

Offline

 

#3 2008-07-09 20:20:45

Mircia

Użytkownik

Re: Miesiąc

Darek z Chorzowa też już dostał, a ja czekam. Ale ja się guzdrałam ze złożeniem wniosku

Offline

 

#4 2008-07-09 21:18:22

Kot

Użytkownik

Re: Miesiąc

nitka napisał:

Numerek legitymacji i decyzji przesłałam szefowi (bo o to prosił), ale to chyba jest związane z faktem, że zapisałam się do bytomskiego koła.

Nie jest to związane z zapisaniem się do bytomskiego koła, tylko z zamówieniem blach przewodnickich PTTK które są numerowane i numery przypisane do konkretnego przewodnika z konkretnym numerem uprawnień. Czyli wszyscy mają te numery przesłać Mikuckiemu.
A ja też się guzdrałem i dokumenty nawet do Urzędu wysłałem pocztą

Szczęśliwego przewodzenia na wycieczkach i obozach.
Krzysiek

Offline

 

#5 2008-07-10 10:56:57

nitka

Użytkownik

Re: Miesiąc

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam Mikuckiego, ale chyba mi powiedział, że listę z numerkami pobierze z Urzędu Marszałkowskiego, a moje dane są mu potrzebne do uzupełnienia deklaracji przynależności do koła, którą złożyłam wcześniej częściowo pustą.

Ale oczywiście gdyby miały być jakieś problemy, to lepiej wszystkie informacje przesłać osobiście szefowi

Offline

 

#6 2008-07-17 17:29:46

Kot

Użytkownik

Re: Miesiąc

Mam! Jest! Dzisiaj dostałem

Offline

 

#7 2008-07-20 12:06:51

Dorotka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Miesiąc

Odebrana, ale nieważna!!!
Zadzwoniła do mnie pani, że legitymacja do odebrania. Wysłałam mamę bo pracuje w Katowicach, a ja mam godziny pracy takie jak u nich No i panienka stażystka wypisywała legitymację na miejscu!
Po jej otrzymaniu przestudiowałam ją dokładnie i wypatrzyłam brak okrągłych pieczątek w legitymacji. Po konsultacji z przewodnikiem Andrzejem Śmietaną okazało się że brakuje 3 okrągłych pieczątek! No i zaś tam trzeba wysłać mamę! Jakbym brała urlop na te okoliczność to chybabym klęła!
Jak zadzwoniłam do UM to mi pani raczyła powiedzieć, że mam nieważną legitymację i dobrze że to zauważyłam!!!!
No ale jak dobrze pamiętam pod zaświadczeniem o ukończeniu kursu miałam pieczątkę bez podpisu!!!
Ja to mam szczęście

TęSKNIę ZA WAMI PRZEWODNICY KOCHANI!!!


Urlop mi się skończył, w naszych górach nie byłam od egzaminu! WSTYD!!!
D.

Offline

 

#8 2008-07-20 12:10:39

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Miesiąc

Dorotka szykuj się na spotkanie w tym tygodniu!!

Offline

 

#9 2008-07-20 12:19:10

Dorotka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Miesiąc

Jasne! Właśnie porządkuję zdjęcia z mojego fantastycznego urlopu. Wezmę na spotkanie!
A co do numeru który trzeba przesłać, to widziałam kiedyś blachę od tyłu, że się tak wyrażę i numer był dłuższy niż np. mój 16/08. Poza tym myślę, że są inne legitymacje z tym numerem np. wydane przez marszałka województwa mazowieckiego i co wtedy?? Coś mi się zda, że tamten numer był dłuższy!
D.

Offline

 

#10 2008-07-22 19:04:38

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Miesiąc

Dzwoniłam dzisiaj i dowiedziałam się że moja legitymacja jest w podpisie (tak to ta pani nazwała). Zabawne, bo miesiąc już dawno minął. Darek składał razem ze mną i ma już dokumenty u siebie, przesłane zresztą pocztą.

No i niespodzianka. Pani twierdziła, że legitymacja w podpisie a wysłali ją 17 lipca. Pieczątek też oczywiście nie mam. A najlepszy jest identyfikator. Nie dość że pieczątka odwrotnie to z błędem ortograficznym. Tam się chyba nikt angielskiego nie zna. Wpisali mi "voivodeship" a powinno być "voivodship". I co teraz?

Ostatnio edytowany przez nayanka (2008-07-23 18:10:14)

Offline

 

#11 2008-07-24 19:41:08

nitka

Użytkownik

Re: Miesiąc

Hej! Właśnie wróciłam z obozu z dzieciakami i natychmiast zajrzałam do legitymacji. Oświećcie mnie, ludzie kochani, o jakie pieczątki chodzi tzn. gdzie i w jakiej ilości powinny one być, a ich nie ma Już mnie to zaczyna powoli wpieniać...
Najpierw nie było zaświadczeń, potem okazało się, że wydali coś nie tak, a teraz znowu brakuje pieczątek...
Czy my mamy jakiegoś kompetentnego urzędnika w Katowicach ?

Offline

 

#12 2008-07-24 22:19:59

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Miesiąc

Ja mam tylko jedną "z upoważnienia marszałka" a powinna na pewno być jeszcze okrągła przy zdjęciu i chyba przy uprawnieniach. No i ten identyfikator z błędem i orzełkiem do góry nogami
Jadę tam w przyszłym tygodniu i będę walczyć o pieczątki

Offline

 

#13 2008-07-25 11:24:09

nitka

Użytkownik

Re: Miesiąc

Przypatrzyłam się legitymacji i doszłam do wniosku, że brakuje mi jednej okrągłej pieczątki(na str. 2 przy pieczątce z upoważnienia Marszałka), dwie pozostałe okrągłe chyba mam.

Jestem zła, że znowu muszę jechać do Katowic Nie dość, że to strata czasu i benzyny, to jeszcze ciężko tam zaparkować...

A co do błędu na identyfikatorze, to przypominam sobie, że swego czasu też była mała aferka, bo zdaje się, że na dowodach osobistych też był podobny błąd (w wyrazie angielskim), a swoją drogą, to wstyd, żeby takie rzeczy nie były sprawdzane przez kogoś kompetentnego, kogoś, kto zna się na rzeczy...

Offline

 

#14 2008-07-26 18:59:00

Mircia

Użytkownik

Re: Miesiąc

Odebrałam dokumenty w piątek i cud - mam wszystkie pieczątki. Za to porównałam legitymacje i... chyba mi czegoś brakuje w legitymacji pilota... Niezły burdel im się zrobił w tym urzędzie. W zeszłym roku (jeszcze w czasach pani Basi)  wszystko działało idealnie... a teraz:((  Mieli dobrego urzędnika, to sie go pozbyli... Zostali niekumaci stażyści.

Offline

 

#15 2008-07-28 23:31:19

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Miesiąc

Pieczątki już mam. Oczywiście nikt się do błędu nie przyznał, to zawsze kogoś innego wina. Pani od identyfikatorów nie ma więc orzełka nadal mam do góry nogami. A błąd w identyfikatorze - na własne oczy widziałam że tak jest w ustawie

Offline

 
Maksymalny rozmiar zdjęć do galerii to 800x600pic, miniatur 100X100pic a avatarów 60x60pic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animako.pun.pl www.kzk.pun.pl www.hitplaneta.pun.pl www.thelgilius.pun.pl www.ikariam-gamma.pun.pl