Kurs Przewodników Beskidzkich - Bytom 2007/2008

Forum braci i sióstr od panoramek pw. Krzysia i Dżeq'a

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-08-27 16:11:53

Kot

Użytkownik

Wrzesień

Cześć wszystkim!

Od naszego egzaminu minęły niemal trzy miesiące ... no 2 i pół. Wakacje się kończą. Trzeba by się więc trochę znowu pouczyć. Myślę oczywiście o kursie pilotów wycieczek. Czy tylko ja czy jeszcze ktoś o czymś takim myśli? Może by gdzieś tak razem?

Pozdrawiam
Krzysiek

Offline

 

#2 2008-08-27 16:52:20

nitka

Użytkownik

Re: Wrzesień

Hej! Ja myślę i to dość konkretnie. Kurs trwa od października do bodajże marca  w Katowicach, zajęcia w soboty i sporadycznie w piątek. Mają być chyba dwie grupy, z tego na jednej część wykładów prowadzi Mariola Chrubasik. Nie dowiadywałam się jeszcze tylko jaki jest koszt kursu...

Fajnie by było, gdybyśmy ruszyli na kurs pilotów wspólnie i tłumnie


Jak wygląda w końcu sprawa czerwonych polarków? Jakieś konkretne ustalenia?

Offline

 

#3 2008-08-27 18:11:04

Kot

Użytkownik

Re: Wrzesień

nitka napisał:

Jak wygląda w końcu sprawa czerwonych polarków? Jakieś konkretne ustalenia?

Ja nic na ten temat nie wiem.
K.

Offline

 

#4 2008-08-27 19:20:37

Mircia

Użytkownik

Re: Wrzesień

Polecam wam ten kurs pilotów w Katowicach. Nudna tematyka, ale profesjonalnie przygotowują.. I zdawalność jest  dość wysoka. Choć egzaminy na beskidzkiego przy tym to bułka z masłem - miałam niemiłą komisję i bardziej się stresowałam, poległo też sporo osób. A sam kurs polega na wkuwaniu ustawy o usługach turystycznych i innych przepisów. Ale na pocieszenie napiszę, że wykłady Edziusia Wieczorka to sama przyjemność

Offline

 

#5 2008-08-27 21:26:53

Kot

Użytkownik

Re: Wrzesień

Mircia napisał:

... wykłady Edziusia Wieczorka ...

Jakbym był panem Jankowiakiem to zacząłbym być zazdrosny
W poprzednim wątku edytowałem swój ostatni list i napisałem jakie trasy wylosowali zdający we wrześniu.

Pozdrawiam
Krzysiek

Offline

 

#6 2008-08-28 09:11:26

Mircia

Użytkownik

Re: Wrzesień

A to moja wina, że Edziuś jest maskotką większości kursów?

Ostatnio edytowany przez Mircia (2008-08-28 09:13:16)

Offline

 

#7 2008-08-28 15:08:55

kapudari

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wrzesień

Edziuś był świetny na pierwszym wykładzie,dobry na drugim, ale potem powodował u mnie już odruch ziewania:-)

Offline

 

#8 2008-08-28 16:36:11

Mircia

Użytkownik

Re: Wrzesień

Dareczku, mnie też nie wszystko kręciło z jego wykładów, ale jak na kursie pilota opowiada o sytuacjach, które przerabiał w praktyce to można się popłakać ze śmiechu. A największego plusa ma u mnie za życzliwość i dobre serduszko. I nie zadziera nosa jak R.Z    PS: Osobnik o inicjałach RZ ie ma zajęć z pilotami:)

Offline

 

#9 2008-08-28 20:38:46

nitka

Użytkownik

Re: Wrzesień

Czy to oznacza, że jest w komisji egzaminacyjnej?????

Offline

 

#10 2008-08-28 21:07:05

Mircia

Użytkownik

Re: Wrzesień

Pan R.Z??? Nie... On jest zbyt ambitny na takie sprawy jak pilotaż. Wcale się tym nie zajmuje. W komisji są jacyś dziwni ludzie, spoza tej całej "przewodnickiej elity". Tak mi się wydaje, że środowisko przewodnickie i pilockie to dwa różne światy. Przewodnickie jest sympatyczniejsze... ale w "pilockim" nie ma ani RZ ani pana Kawęckiego Wszechwiedzącego.

Offline

 

#11 2008-08-29 23:29:13

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wrzesień

Na stronie katowickiego PTTK napisano że kurs wynosi 680 zł.
Ja się zastanawiam poważnie

Offline

 

#12 2008-08-30 09:21:35

nitka

Użytkownik

Re: Wrzesień

Edyta! Nie dostałaś maila od szefuńcia Mikuckiego? Kilka dni temu wysłał nam maile o cenie kursu, zanaczył, że w tej kwocie jest opłacona jedna bodajże dwudniowa wycieczka, podstawowy podręcznik. Obiecał ponadto, że dla nas będą jakieś (nie sprecyzował jakie) zniżki.

Myślę, że ten kurs nie będzie miał aż tylu wydatków dodatkowych, co kurs przewodnika. Ja chyba się zdecyduję...

Offline

 

#13 2008-08-30 09:23:21

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wrzesień

Dostałam maila Taką podają cenę, pamiętam i mocno liczę na zniżkę
Poważne zastanawianie dotyczy nie kasy ale ogromnych chęci Ja chcę jak najbardziej I na 99% idę.

Offline

 

#14 2008-08-30 12:52:33

Kot

Użytkownik

Re: Wrzesień

Jak nie ruszy kurs w Rybniku w PTTK to też pójdę na ten.
A wycieczka raczej trzydniowa - takie przynajmniej jest minimum programowe.

Pozdrawiam serdecznie
Krzysiek

P.S. Będziecie na spotkaniu koła w czwartek w Bytomiu?

Offline

 

#15 2008-08-30 13:04:04

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wrzesień

Ja będę

Offline

 
Maksymalny rozmiar zdjęć do galerii to 800x600pic, miniatur 100X100pic a avatarów 60x60pic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kzk.pun.pl www.animako.pun.pl www.ikariam-gamma.pun.pl www.hitplaneta.pun.pl www.cs-uszatek.pun.pl