Kurs Przewodników Beskidzkich - Bytom 2007/2008

Forum braci i sióstr od panoramek pw. Krzysia i Dżeq'a


#1 2008-09-10 19:37:06

nitka

Użytkownik

czerwone polary

Czy ktoś chciałby zamówić czerwony, oryginalnie uszyty na miarę czerwony polar przewodnicki?

Podaję szczegóły:

Prezes koła przewodników z Chorzowa Batorego jest skłonny zamówić w fabryce w Szaflarach czerwone polary (krój zatwierdzony przez federację przewodników z napisem "Przewodnik" i miejscem na blachę; zdjęcia wkrótce wrzuci na stronkę Dorota). Na polarki trzeba będzie trochę poczekać, ale jeśli zbierze się duża grupa, to może pójdzie sprawniej. Cena 230 zł, polarek jest dość fajny (300), trochę gruby, ale materiał niezły, mięciutki w dotyku i dobry gatunkowo.
Odzież przewodnicką szyją na zamówienie, każdy przewodnik będzie miał w fabryce swój numerek i potem z łatwością może zamówić sobie inny element ubioru (kurtka nieprzemakalna, spodnie, kamizelka polarowa itp.).

Jeśli ktoś jest zainteresowany, ręka do góry! Podam wtedy szczegóły co, jak i do kogo się zwrócić...

Aha! Zamówienia zbieramy do blachowania!

Offline

 

#2 2008-09-10 20:58:57

Kot

Użytkownik

Re: czerwone polary

Ja, ale co najwyżej 200-tką. Ew. kamizelką, ale też raczej 200-tką.

Offline

 

#3 2008-09-10 21:34:58

nitka

Użytkownik

Re: czerwone polary

Krzysiek! Masz maila Darka Śleziony? To on dowodzi polarkami... Skontaktuj się z nim

Offline

 

#4 2008-09-11 13:35:13

robertB.

Użytkownik

Punktów :   

Re: czerwone polary

Czy to są te z odblaskowymi paskami na ramieniu?

Offline

 

#5 2008-09-11 14:30:37

nitka

Użytkownik

Re: czerwone polary

Chyba tak (mają po trzy białe paski u góry każdego rękawa). Nie wiem, czy pamietacie, ale ponoć RZ ma właśnie taki polarek  - czerwony, na górze trochę granatu, a na rękawach białe wstawki.

Mam nadzieję, że Dorota wrzuci wkrótce zdjęcia...

Offline

 

#6 2008-09-11 15:13:46

Dorotka

Użytkownik

Punktów :   

Re: czerwone polary

Dorota wrzuci zdjęcia jak mi dziś naprawią internet Mówiłam że mam złą serię!!! A polar jest z tkaniny POLARTEC, ma 2 białe nieświecące paski na lewym rękawie. Nie wiem gdzie Anitko widziałaś po 3 na obu rękawach
Faktycznie jest gruby, ale za to szyty na wymiar. Trzeba Darkowi podać długość rękawa, obwód klatki piersiowej i pasa no i płeć. Swoją drogą będzie ten Darek dużo wiedział o naszych wymiarach
Jak tylko dziś wyczyszczą kablówkę (to jest ponoć problem) to wrzucam zdjęcia.
D.

Offline

 

#7 2008-09-11 18:28:44

nitka

Użytkownik

Re: czerwone polary

No proszę, co dwie pary oczu, to nie jedna. Dałabym sobie głowę uciąć, że są po trzy paski na każdym rękawie, ale wierzę Ci na słowo (w końcu masz zdjęcia ). Czy one świecą, czy nie, tego nie wiem... No cóż, pamięć wzrokowa chyba nie jest moją najmocniejszą stroną

Ostatnio edytowany przez nitka (2008-09-11 18:30:18)

Offline

 

#8 2008-09-11 19:38:37

Kot

Użytkownik

Re: czerwone polary

Zobaczcie w wątku "Blachowanie" zdjęcia fotoksiążki Edyty, wycieczka z 9.9.2007 - jest tam właśnie Ziernicki w rzeczonym polarze. Dwa białe paski na lewym rękawie.

Offline

 

#9 2008-09-11 21:24:59

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: czerwone polary

Oglądałam dzisiaj w sklepie polary z Milo, te z Dąbrowy. To są 200 ale facet mówi że nie ma różnicy miedzy 200 a 300. Polartec Thermal Pro.
Cena samego polaru 288. Mogą wyszyć ale to spore koszty bo płaci się za każde wbicie igły i za matrycę. Matryca zostaje i można ją później wykorzystać.
Ewentualnie u producenta zamówić w Dąbrowie, chociaż nawiasem mówiąc to jest szyte w Chinach

Ostatnio edytowany przez nayanka (2008-09-11 21:29:30)

Offline

 

#10 2008-09-11 22:37:03

Kot

Użytkownik

Re: czerwone polary

Ja mam w sumie czerwony polar 100 z HiMountaina, więc specjalnie nowego nie potrzebuję.
Ale z drugiej strony takim z napisem przewodnik bym poszpanował

Offline

 

#11 2008-09-12 08:54:47

robertB.

Użytkownik

Punktów :   

Re: czerwone polary

Jakby kogo interesowało, to Bergson ma w swojej ofercie bezrekawnik Wild Peak w kolorze czerwonym z czarnymi wzmocnieniami ze stormshell'a w promocyjnej cenie 159,00.
Pozdrawiam
Robert

Offline

 
Maksymalny rozmiar zdjęć do galerii to 800x600pic, miniatur 100X100pic a avatarów 60x60pic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-uszatek.pun.pl www.animako.pun.pl www.hitplaneta.pun.pl www.thelgilius.pun.pl www.kzk.pun.pl