Kurs Przewodników Beskidzkich - Bytom 2007/2008

Forum braci i sióstr od panoramek pw. Krzysia i Dżeq'a


#1 2008-09-03 21:19:14

Mircia

Użytkownik

Pytanie do osób uczących w podstawówkach.

Pytanie mało beskidzkie ale... Czy w Waszych podstawówkach prowadzone są zajęcia na siódmej godzinie lekcyjnej? Jeśli tak, to czy są to też te przedmioty "trudniejsze", jak np polski, historia. Zbieram dane, bo chyba w podstawówce mam ostatni etap konfliktu na lini WiceDyra kontra Mircia:)

Offline

 

#2 2008-09-03 22:04:50

Kot

Użytkownik

Re: Pytanie do osób uczących w podstawówkach.

Mój Szczepan w 6-tej klasie we wtorek ma od 8:45 do 15:10, na drugiej lekcji w-f, na dwóch ostatnich polski.

Offline

 

#3 2008-09-03 22:12:51

Mircia

Użytkownik

Re: Pytanie do osób uczących w podstawówkach.

Czyli że moja kochana Wice znalazła sobie pretekst.. Wg. niej jak przyjdzie kontrola z sanepidu lub kuratorium to szkoła może za moją historię płacić grzywnę. I mam wybierać - etat w technikum (robotę mam tam tylko na rok) czy dożywotnio 4 godziny w podstawówce...

Dzięki Krzysiu za cenne info. Jak mam się wynieść z podstawówki, to przynajmniej się z wice odpowiednio pożegnam:)

Offline

 

#4 2008-09-11 22:37:10

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pytanie do osób uczących w podstawówkach.

U nas też są 7 lekcje. Zdarza się j. angielski, informatyka, religia, plastyka i wf. Historii i matematyki jeszcze nigdy nie wstawiłam na 7 lekcję bo to by była masakra (zespół do spraw planu się kłania)
Aha, ze względu na to że nauczyciel u nas ma zastępstwo, ma lekcje na 7 godzinie - włąsnie angielski i to dwa pod rząd.

Ostatnio edytowany przez nayanka (2008-09-11 22:37:58)

Offline

 

#5 2008-09-11 22:48:36

nitka

Użytkownik

Re: Pytanie do osób uczących w podstawówkach.

Ja co prawda nie uczę w podstawówce, tylko w liceum (i gimnazjum), ale dwa lata temu zrobiłam aferę w szkole, bo dano mi poszerzenie z matematyki w klasie drugiej liceum na 7, 8 i 9 (!!!!) godzinie lekcyjnej. Trzy godziny pod rząd, tego samego dnia i to na takich lekcjach. Zajęcia kończyłyby się o 16, a część dzieciaków siedziałaby w szkole od 8 rano.
Trzech godzin matematyki pod rząd nie wytrzymałby nikt nawet o 8 rano, a co dopiero po południu...

Za takie pomysły powinno się nagradzać np. w kategorii największa głupota roku

Offline

 

#6 2008-09-15 12:39:07

Beata2008

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pytanie do osób uczących w podstawówkach.

Pani z Sanepidu wyraźnie zaznaczyła, że trudniejsze lekcje mogą się odbywać tylko do 4 godziny lekcyjnej. Ja mam polski i historię tylko do 12.20. Jest to ponoć zapisane w przepisach. Mogę się dowiedzieć, gdzie konkretnie. U mnie bardzo tego przestrzegają... Więc tak być musi.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Beata2008 (2008-09-15 12:40:09)

Offline

 

#7 2008-09-15 18:50:06

Mircia

Użytkownik

Re: Pytanie do osób uczących w podstawówkach.

No nie, tak specjalnie nie sprawdzaj. Jakoś chwilowo ciągnę... A tak mi się coś zdaje, że w momencie gdy w podstawówkach można wyłapać tylko 5-6 godzin sytuacja ciut się zmienia. Nauczyciele muszą krążyć między dwoma szkołami i w tym momencie koncepcjha sanepidu trochę się nie spisuje...  A tak apropos - ciekawe jak się ma sanepid do tego, że jest klasa V w której dzieci nie mają gdzie siedzieć, bo się nie mieszczą... A tak przy okazji - właśnie się dowiedziałam, że chłopiec, który jest agresywny jak jasna cholera i nie ma żadnych hamulców nie i kompletnie nie panuje nad własnym zachowaniem jest NORMALNY i wcale nie trzeba marnować kasy na nauczanie indywidualne. Wrr... Ciekawe co powie sanepid na widok Tomeczka smarującego kupą kolegę... lub wyrzucającego z II piętra donniczkę z kwiatami...

Offline

 
Maksymalny rozmiar zdjęć do galerii to 800x600pic, miniatur 100X100pic a avatarów 60x60pic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wigry.pun.pl www.importtuning.pun.pl www.kardiologiadziecieca.pun.pl www.gakuen-anime.pun.pl www.wolnelubanie.pun.pl