Kurs Przewodników Beskidzkich - Bytom 2007/2008

Forum braci i sióstr od panoramek pw. Krzysia i Dżeq'a


#16 2009-01-20 21:55:42

nitka

Użytkownik

Re: Walne Zebranie

Egzamin  teoretyczny 19 marca, praktyczny 24 marca...
Trasy nie znamy, mamy nadzieję, że będzie taka sama jak wycieczka szkoleniowa.

Właśnie się poważnie zastanawiam, czy sobie tego terminu nie odpuścić. Nie wiem jakim cudem załatwić sobie kolejne dwa dni wolne, pojemność mojej dyrekcji jest w końcu ograniczona, a ja ostatnio skorzystałam z niej praktycznie na maksa...

Offline

 

#17 2009-01-20 22:18:44

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Walne Zebranie

Dasz radę niteczko

TRZY

Offline

 

#18 2009-01-20 22:24:46

Mircia

Użytkownik

Re: Walne Zebranie

Nas na praktycznym nie pytali z trasy, tylko każdy klepał teorię. Niektórzy mieli powitanie z grupą lub coś w tym stylu i tylko wtedy brali sitko do ręki. Praktyczny trwał w sumie kilka godzin (kurs do Pszczyny i nazad). Na trasie jak ktoś chciał to na ochotnika mógł podawać jakieś wiadomości krajoznawcze z trasy, ale nikt nikogo nie zmuszał....

Offline

 

#19 2009-01-21 21:42:13

Kot

Użytkownik

Re: Walne Zebranie

A jaką mieliście trasę na wycieczce szkoleniowej? Bo może się na ten sam termin załapię.
Pozdrowienia
Krzysiek
Sekretarz Koła Przewodników Turystycznych

Offline

 

#20 2009-01-21 22:11:09

Mircia

Użytkownik

Re: Walne Zebranie

Myśmy na szkoleniu nocowali w Wiśle, a jeździliśmy sobie po Czechach (Ostrawa) i Ziemi Cieszyńskiej. Pytania dotyczyły głównie znaków na autostradach i przejść granicznych... w porównaniu z wyjazdami na kursach przewodnickich - pikuś

Offline

 

#21 2009-01-22 14:40:11

nitka

Użytkownik

Re: Walne Zebranie

Kot napisał:

Sekretarz Koła Przewodników Turystycznych

Krzysiek! Czy jest coś, o czym nie wiemy??? Melduj natychmiast o co tu biega? A tak w ogóle, to robisz kurs w Rybniku?

Co do odliczania zaś, ja już mam ZERO, albo PÓŁ! Jutro mamy święto patronalne szkoły i nie mamy lekcji Musimy co prawda przyjść do szkołki, ale tylko na zajęcia wychowawcze!

Ostatnio edytowany przez nitka (2009-01-22 14:41:09)

Offline

 

#22 2009-01-22 15:09:57

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Walne Zebranie

Nitka, Ty szczęściaro

Offline

 

#23 2009-01-23 17:15:39

Mircia

Użytkownik

Re: Walne Zebranie

ZERO:)   Ferie, ferie, ferie:)  Miłego wypoczynku życzę wszystkim wyjeźdzającym, remontującym, leniuchującym itp, itd. Jak to mawia moje EMO "szalejta"

Offline

 

#24 2009-01-23 19:31:45

Kot

Użytkownik

Re: Walne Zebranie

nitka napisał:

Krzysiek! Czy jest coś, o czym nie wiemy???

Jasne to i oczywiste W zasadzie muszę Wam coś zdradzić - Wy mnie wcale nie znacie i mało o mnie wiecie. I w drugą stronę jest na pewno tak samo. Ale lubię Was, choć ...

Mircia napisał:

ZERO:)   Ferie, ferie, ferie:)

... w takich chwilach nienawidzę Was nauczyciele
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych ferii (mimo wszystko)
Krzysiek

P.S. Jestem jeszcze też członkiem Koła Przewodników Turystycznych w Rybniku i tak jakoś wyszło ... No i mamy z Kołem w Bytomiu wspólnego członka zarządu

Offline

 

#25 2009-01-23 20:34:07

Mircia

Użytkownik

Re: Walne Zebranie

Spoko, inna strona tego zawodu polega na tym, że siedzisz w klasie z 30 osobami, które mają głęboko gdzieś Ciebie i twój przedmiot, zamiast "Dzień Dobry" mówią dużo brzydkich słów, mają ADHD, psychozy maniakalno-depresyjne i roszczeniowych staruszków:)

PS - rozumiem, że wspólnym członkiem jest Arek?

Offline

 

#26 2009-01-23 23:29:19

nitka

Użytkownik

Re: Walne Zebranie

Kocham swój zawód

Całe dwa tygodnie bez sprawdzianów, wywiadówek, konferencji, tudzież atrakcji w postaci ucznia z dyskalkulią, opierdliwego rodzica z wybujałymi ambicjami i dyrekcji z niesamowitymi pomysłami uatrakcyjnienia życia szkolnego...

Wszystkim belfrom: MIŁYCH FERII


Dobra, Kocie! Jedna biała plama odkryta! A co z kursem pilotów? Robisz go gdzieś indziej?

Offline

 

#27 2009-01-24 07:01:52

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Walne Zebranie

Kot wisi u nas na kursie na liście dłużników Chodzić nie musisz ale płacić widać tak

Nauczyciele odpoczywajcie, należy Wam się

Offline

 

#28 2009-01-24 08:17:17

Kot

Użytkownik

Re: Walne Zebranie

nitka napisał:

A tak w ogóle, to robisz kurs w Rybniku?

Tak.

Offline

 
Maksymalny rozmiar zdjęć do galerii to 800x600pic, miniatur 100X100pic a avatarów 60x60pic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ikariam-gamma.pun.pl www.kzk.pun.pl www.hitplaneta.pun.pl www.animako.pun.pl www.cs-uszatek.pun.pl